Witryny do salonu 

Witryny do salonu

Kredens do salonu

Salon jest najczęściej odwiedzanym pokojem, w którym wszyscy członkowie rodziny zbierają się po pracy, oglądają telewizję, spotykają gości. Z tego powodu pokój ten powinien być wyposażony w funkcjonalne i ładne meble. Każdy element musi uzupełniać projekt i być łączony z otaczającymi elementami wnętrza. Witryny do salonu są meb...

Kredens do salonu

Salon jest najczęściej odwiedzanym pokojem, w którym wszyscy członkowie rodziny zbierają się po pracy, oglądają telewizję, spotykają gości. Z tego powodu pokój ten powinien być wyposażony w funkcjonalne i ładne meble. Każdy element musi uzupełniać projekt i być łączony z otaczającymi elementami wnętrza. Witryny do salonu są meblami reprezentacyjnymi, w których można przechowywać piękne naczynia, różne elementy dekoracyjne. Przezroczysta witryna może być wykonana z różnych materiałów, o ile pasuje dokładnie do stylu wnętrza tego pokoju.


Witryny do salonu - cechyZ reguły witryny do salonu to niezmienny element klasycznego wnętrza. Ale nawet w nowoczesnych obszarach ten mebel znajduje swoje zastosowanie. Mniejszy rozmiar niż system modułowy, tak samo wszechstronny jak obudowa zamknięta: meble te są praktyczne. Jednocześnie przyciągają uwagę kupujących swobodą decyzji projektowych. Witryna z otwartymi lub przezroczystymi półkami wygląda bardzo elegancko. Witryna do salonu to całkowicie lub częściowo przeszklona konstrukcja.


Ważne cechy witryn do salonu

  • Projekty tego typu zwykle mają przezroczyste drzwi, za którymi można wyraźnie zobaczyć różne piękne rzeczy, naczynia i elementy dekoracyjne;
  • Wewnątrz znajdują się szklane lub lustrzane półki przeznaczone do ustawiania małych przedmiotów. Z tego powodu nie jest konieczne przeciążanie ich masowymi rzeczami, książkami;
  • Wewnątrz tylnej ściany zwykle znajduje się gładka powierzchnia, która sprawia, że szafka jest szeroka i poręczna;
  • Szkło wewnętrzne może mieć różne wzory, rzeźbione rysunki, które dodadzą elegancji meblom;
  • Szklane drzwi zewnętrzne zawsze chronią naczynia, figurki, zestawy przed kurzem, brudem. Wszystkie przedmioty, które będą przechowywane w tym projekcie, zawsze będą wyglądać pięknie.
  • W sprzedaży można znaleźć wiele wzorów, które idealnie pasują do każdego stylu salonu.


Klasyczne witryny do salonu

Klasyczne witryny do salonu są uważane za najbardziej popularne, które można wykorzystać do klasycznego wnętrza. Produkty te mogą być wąskie, szerokie, wysokie, niskie. Najpopularniejszym odcieniem tych produktów jest kolor biały i wenge. Ten kolor nadaje meblom i wnętrzom elegancji, luksusu, bogactwa.
Główne cechy klasycznych mebli:

  • Klasyczne witryny do salonu mają proste i mocne linie, które podkreślają kształt struktury;
  • Produkty te mogą mieć różne ozdobne wzory na zewnętrznej powierzchni, które czynią te meble luksusowymi;
  • Górne i dolne szafki są często pięknie oprawione w ciekawe elementy, piękne wstawki z drewna, metalu;
  • Klasyczne meble mogą mieć masywne nogi i nietypowe uchwyty. W tych projektach można umieścić drogie figurki, piękną porcelanę.


Piękna klasyczna witryna do salonu w kolorze bieli i drewna


Witryna do salonu wyprodukowana z wysokiej, jakości płyty MDF pokrytej fornirem posiada efektowne połączenie barw. Kolor biały na froncie a wewnątrz odcienie olchy dają piękny klasyczny wygląd nawiązujący do tradycyjnej stylistyki mebli. Połączenie kolorów biały, olcha, dąb z uchwytami stalowymi odcieniu starego złota powoduje, że taką witrynę można również zainstalować w nowoczesnych salonach urządzonych w stylu skandynawskim. Witryna posiada dwoje drzwi górnych ze szkłem, które w środkowej części jest zdobione dębowym fornirem. Drzwi dolne mniejsze posłużą do przechowywania wielu podręcznych rzeczy, jak serwetki itp.

Witryna do salonu w stylu nowoczesnymWitryny do salonu w nowoczesnej aranżacji posiadają piękne kolory venge lub inne zgodnie ze złożonym zamówieniem. Obecnie istnieje możliwość zakupu różnych modeli takich mebli, dzięki czemu każdy salon nabiera niezwykłego wyglądu, zgodnego z upodobaniami domowników. Subtelny design bez nadmiernych zdobień daje możliwość zainstalowania mebli w biurze, hotelach, Spa oraz innych instytucjach. Witryna wyprodukowana w drewnianej okeinie z aluminiowymi uchwytami wygląda stylowo i estetycznie.

Również efektownie wyglądają witryny do salonu w kolorze kasztan/czarny mat wyprodukowane z forniru dębowego wewnątrz i na zewnątrz. Witryny z przeszkleniem, za którym znajdują się praktyczne półki stanowią doskonałe wyposażenie pomieszczenia. Dwie dolne szuflady z płyty laminowanej oraz brak uchwytów podkreślają funkcjonalność i prostotę mebli. Możliwość zakupu różnych rozmiarów witryn pozwoli urządzić salon lub biuro w ciekawym minimalistycznym designu.  


Witryny do salonu to meble dla estetów


Niemal zawsze szkło jest wykorzystywane do tworzenia tego mebla, to materiał, który projektanci kochają za swoje wyjątkowe właściwości. Możliwość przekazywania światła, podkreślenia piękna detali sprawia, że jest niezbędny w różnych sytuacjach. Dlatego wielu właścicieli zarówno dużych, jak i małych mieszkań i domów kupuje witryny do salonu.

W takich meblach zwykle przechowywane są naczynia, wazony, pamiątki, kolekcje. Jest to klasyczne rozwiązanie, które w każdym nowoczesnym stylu można dostosować do innych przedmiotów. Półzamknięte witryny w salonie są praktyczne w przypadkach, w których niektóre rzeczy mają być ukryte przed wzrokiem ciekawskich. Na górze można przechowywać piękne naczynia, poniżej obrusy.

Nowoczesne meble są uniwersalne: witryna w salonie może stracić swoje pierwotne znaczenie i wyglądać jak półzamknięta szafa. Przeszklone półki do dekoracji i szuflady na przydatne na rzeczy które współistnieją i tworzą oryginalny efekt. Szkło doskonale współgra z innymi materiałami: drewnem, metalem, płytą MDF, okleiną z forniru.

Więcej
Pokaż 1 - 10 z10 prezentów
zostaw swój numer