Tapety DE LUX 

Tapety DE LUX

Tapety ścienne luksusowe

Na pewien czas odeszły w zapomnienie. Jednak obecnie powracają ze zdwojoną siłą i wielością wzorów i kolorów do wyboru. Oczywiście chodzi o tapety de-lux, które ubarwią każdą ścianę w pomieszczeniu. Sprawią, że stanie się ona ładniejsza, bardziej efektowna i wyrazista. Takiego efektu, jaki dają tapety, nie da się uzyskać...

Tapety ścienne luksusowe

Na pewien czas odeszły w zapomnienie. Jednak obecnie powracają ze zdwojoną siłą i wielością wzorów i kolorów do wyboru. Oczywiście chodzi o tapety de-lux, które ubarwią każdą ścianę w pomieszczeniu. Sprawią, że stanie się ona ładniejsza, bardziej efektowna i wyrazista. Takiego efektu, jaki dają tapety, nie da się uzyskać stosując farby czy panele. Tapety są bezproblemową dekoracją ściany, na której można polegać. Wybór materiałów, z jakich wykonywane są tapety jest obecnie bardzo duży. Można zdecydować się m.in. na tapety papierowe, tapety winylowe.

Tapeta na ścianę De Lux

Szczególnie te drugie są bardzo popularne, ponieważ odznaczają się odpornością na ścieranie i czyszczenie. Można dbać o ich wygląd, ponieważ dozwolone jest ich mycie wilgotną szmatką. Wśród modeli najbardziej luksusowych, najpopularniejsze s tapety flokowane. W zasadzie nie sposób pomylić je z innymi, ponieważ są tak oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Flokowanie to efekt pozwalający na wydobycie z tapety trójwymiaru. Matowe lub błyszczące tło wykonane z wełny lub jedwabiu jest przyozdabiane tłoczonymi wzorami o fakturze zamszu.

Eleganckie Tapety do salonu

Uzyskany efekt jest po prostu niezwykły. Dużą popularnością cieszą się także tapety tekstylne, które są jedyne w swoim rodzaju. Trzeba będzie wydać na nie sporo gotówki, ale to się opłaca. Efekt, jaki zostanie uzyskany na ścianie będzie niezwykły. Odznaczają się one miękkością i efektem cieniowania. Takiego efektu nie uda się uzyskać umieszczając na ścianie tapety winylowe czy papierowe. Jeżeli zależy Ci na tym, aby stworzyć ścianę unikalną, oryginalną i niepowtarzalną, tapety tekstylne w tym pomogą. Bardzo często wśród propozycji de lux znajdują się także tapety wykonane z naturalnych włókien ekologicznych.

Luksusowe tapety ścienne

Do ich produkcji wykorzystywany jest jedwab lub trawa. Na powierzchni takich tapet widać włókna o różnej grubości i długości. Pamiętaj, że tapeta nie musi być neutralnym tłem. Może być wyróżniającym się elementem we wnętrzu. To ona może być elementem dekoracyjnym, na który w pierwszej kolejności będzie się zwracało uwagę. Wybrać można propozycje zarówno błyszczące, jak i matowe.

Tapety na ścianę De Lux

Dobrane do takich tapet odpowiednie meble sprawią, że cała przestrzeń będzie prezentowała się w bardzo atrakcyjny pod każdym względem sposób. Luksus tkwi także w prostocie. Dlatego do salonu lub sypialni możesz wybrać tapety, których głównym motywem będą proste pasy. Idealnie taka tapeta będzie pasowała do eleganckiego wystroju wnętrza. Tapety jednokolorowe zawsze są atrakcyjne, ponieważ mogą stanowić piękne uzupełnienie każdej aranżacji wnętrza.

Więcej