Szezlongi i leżanki 

Szezlongi i leżanki

Leżanka do salonu

Obecnie szezlongi i leżanki powracają do polskich salonów. Stanowią alternatywę dla foteli. Pełnią funkcję relaksacyjną. Zapewniają idealne miejsce do wypoczynku. Można na nich zarówno siedzieć, jak i leżeć. Ucięcie małej drzemki po obiedzie będzie jak najbardziej możliwe. Dlatego profesjonalny sklep meblarski ma je w swojej of...

Leżanka do salonu

Obecnie szezlongi i leżanki powracają do polskich salonów. Stanowią alternatywę dla foteli. Pełnią funkcję relaksacyjną. Zapewniają idealne miejsce do wypoczynku. Można na nich zarówno siedzieć, jak i leżeć. Ucięcie małej drzemki po obiedzie będzie jak najbardziej możliwe. Dlatego profesjonalny sklep meblarski ma je w swojej ofercie. I to w różnych wersjach.

Leżanki do salonu

Szezlongi mają obicie wykonane z materiału lub skóry. Dostępnych jest wiele kolorów tych mebli, dlatego bez trudu można będzie dobrać odpowiedni model, dostosowany do stylistyki salonu, w jakim ma znaleźć swoje stałe miejsce. Dostępne są modele zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. W związku z tym, że meble tego typu prezentują się w bardzo atrakcyjny sposób, mogą pełnić funkcję dekoracyjną we wnętrzu. Można wtedy wybrać model oryginalny pod względem kształtu. Będzie on zwracał na siebie uwagę.

Szezlongi stylowe

Będzie stanowił wyrazisty punkt w każdym salonie. Nada wnętrzu odpowiedniego charakteru. Wybierając konkretny szezlong, powinniśmy od razu zdecydować, czy ma pełnić funkcję użytkową czy tylko dekoracyjną. Jeżeli ma spełniać funkcję wypoczynkową, warto zdecydować się na model z regulowanym oparciem, podnóżkiem i podłokietnikiem. Dzięki temu mebel można będzie w pełni dostosować do swoich potrzeb. Warto także zwrócić uwagę na obicie, jakie będą miały szezlongi. Jeżeli będą pokryte miękkim, welurowym materiałem, będą zachęcamy do relaksu i odpoczynku. Jeżeli jednak chcesz, aby szezlong lub leżanka pełniły funkcję dekoracyjną we wnętrzu, ich wygląd powinien być naprawdę efektowny.

Fotel leżanka do salonu

Oczywiście, niezależnie od roli, jaką mebel ten ma pełnić, powinien on być stylowy i dobrze wykonany. Nasi polscy producenci mebli wyspecjalizowali się w produkcji wysokiej jakości mebli. Dlatego jesteśmy przekonani, że uda się nabyć szezlong lub leżankę w pełni dostosowaną do potrzeb. Szezlong i leżanka powinny być właściwie dopasowane do potrzeb mieszkańców domu. Powinny również idealnie pasować do wnętrza, w którym mają zostać umieszczone. Dzięki temu będą pełniły powierzoną im rolę. Staną się integralną częścią danego wnętrza. Warto do takich sytuacji dążyć. Dobrze się wtedy na tym wyjdzie.

Szezlongi klasyczne

O czym jeszcze musisz pamiętać przeglądając sklepy meblowe w poszukiwaniu szezlongów i leżanek? O tym, że znaczenia nie ma cena, a jakość wykonania mebla. Jeżeli zwrócić uwagę na jakość, materiał oraz producenta, dokonać dobrego wyboru. Mebel spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a korzystanie z niego przez długi czas będzie jak najbardziej możliwe.

Więcej
  • 1 Recenzje
    4 149,00 zł

    W skład systemu mebli wypoczynkowych PARIS wchodzą następujące elementy: - fotel LUX - fotel classic - szezlong OTOMANA - sofa 2,5r z funkcją spania - sofa s2 - sofa s3 - pufa PAMIĘTAJ, ABY PODCZAS SKŁADANIA ZAMÓWIENIA PODAĆ: - wybraną tkaninę - kolor wybarwienia nóżek

    Dostępny
Pokaż 1 - 1