Szafki RTV 

Szafki RTV

Szafki RTV nowoczesne

Projektowanie wnętrz, jak wiele innych rzeczy w życiu, stale się rozwija. W ostatnich dziesięcioleciach zmierza ku minimalizmowi, coraz bardziej odchodząc od zwykłych klasyków. Telewizor stał się integralną częścią wielu wnętrz salonów. Czasami staje się prawdziwym członkiem rodziny, gdy wieczorami wszyscy domownicy zbieraj...

Szafki RTV nowoczesne

Projektowanie wnętrz, jak wiele innych rzeczy w życiu, stale się rozwija. W ostatnich dziesięcioleciach zmierza ku minimalizmowi, coraz bardziej odchodząc od zwykłych klasyków. Telewizor stał się integralną częścią wielu wnętrz salonów. Czasami staje się prawdziwym członkiem rodziny, gdy wieczorami wszyscy domownicy zbierają się, aby omówić sprawy minionego dnia i obejrzeć jakiś program. Bardzo ważne jest odpowiednie ustawienie sprzętu, dlatego należy kupić bezpieczną i pasującą do wnętrza szafkę pod telewizor. Przy wyborze odpowiedniej szafki pod telewizor mogą mieć znaczenie takie czynniki jak:

 • Ilość elementów podłączanych do telewizora tzn. konsole do gier, dekodery, itp.
 • Sposób montażu lub sposób instalacji telewizora. Płaskie powierzchnie wymagają niezawodnego i stabilnego montażu oraz spełnienia wymogów określonej wysokości. Decydując się na zamontowanie telewizora na ścianie trzeba przygotować wsporniki i miejsce na dodatkowego wyposażenie.

Szafki pod telewizor

Zastanawiając się nad tym, jak i gdzie zainstalować telewizor, można pozostać przy tych opcjach:

 • Nowoczesne Szafki RTV komody w stylu skandynawskim. To tradycyjna wersja we współczesnej aranżacji, do której wykorzystywane są wysokiej, jakości materiały nadające wnętrzu ciekawego designu. Wygoda komody Milan jest tkwi przede wszystkim w rozmiarach, które pozwalają na zainstalowanie dowolnego modelu odbiornika, w obecności dodatkowych zamkniętych półek na sprzęt telewizyjny, dyski i konsole. Obudowa z białego MDF i nogi z drewna zapewniają stabilność i doskonały efekt wizualny.
 • Szafki pod telewizor z otwartymi i zamkniętymi półkami są klasyczną opcją w nowoczesnej odsłonie. Od czasu zniknięcia ze sklepów ogromnych telewizorów z kineskopami nastąpiła znacząca zmiana w produkcji mebli do telewizorów. Nowoczesne modele mają wydłużony kształt i małą głębokość oraz dobrą stabilność. Wyróżnikiem nowoczesnych rozwiązań jest łączenie różnych materiałów, np. naturalnego drewna i płyty MDF.
 • Szafka pod telewizor Milan TV posiada szerokie otwarte półki, dwie zakryte drzwiami powierzchnie, które w dużej mierze usuwają problem przechowywania dodatków w postaci płyt, oprzyrządowania itp. Nawet w skromnej przestrzeni szafki RTV w nowoczesnym wzornictwie można umieścić  potrzebne akcesoria. Lakoniczny skandynawski design i śnieżnobiałe powierzchnie, powodują, że pomieszczenie staje się bardziej powietrzne i lekkie, dodatkowo dając oczom dobry odpoczynek.

Szafki RTV drewniane

Jakie funkcje muszą spełnić nowoczesne szafki pod telewizor? Bez względu na wygląd nowoczesne szafki pod telewizor powinny posiadać one takie cechy, jak:

 • Odporność
 • Dodatkowe funkcje
 • Ciekawy design
 • Przestronność.

Sprzedawane obecnie nowoczesne szafki RTV oraz klasyczne mają praktyczną zabudowę, co często jest decydującym argument przemawiającym na ich korzyść. Telewizor jest kupowany z dodatkowym wyposażeniem, które należy umieścić w pobliżu. Dodatkowe półki mogą posłużyć do przechowywania czasopism, książek oraz innych rzeczy.

Ekskluzywne szafki RTV

Szafki pod telewizor mają inną strukturę. Mogą to być modele składające się z jednego lub kilku modułów, posiadające otwarte i zamknięte półki, przedziały na płyty, szuflady na małe przedmioty itp. Jeśli salon jest urządzony w jednym z nowoczesnych stylów technologicznych również szafka RTV musi być w nowoczesnym, modnym designie dopasowując się do sytuacji. W klasycznych wnętrzach mogą pojawić się trudności przy umieszczaniu tych samych paneli plazmowych lub LCD. Taka szafka pod telewizor może być wspólnym elementem nowoczesnej technologii i ciekawej klasycznej aranżacji.
Współczesne nowoczesne szafki RTV skandynawskie rozwiązania

Skandynawskie szafki pod telewizor

Skandynawskie szafki pod telewizor to wizualne ucieleśnienie zasad tego stylu wnętrza. Takie meble będą dobrze pasować nawet do małego mieszkania, ponieważ charakteryzują się cechami, które są idealne do takich warunków, posiadają:

 • Zwartość
 • Zwięzłość i formy geometryczne
 • Funkcjonalność
 • Neutralne odcienie, pozwalające łączyć podobne produkty z innymi meblami.

Komoda pod telewizor

Tajemnice produkcji i użytkowania we wnętrzu. Prostota linii takich mebli sprawia, że nadają się one do każdego wystroju wnętrza. Będą wyglądać organicznie w pokoju umeblowanym zgodnie z zasadami minimalizmu, loftu, klasyki, niektórych stylów etnicznych itp. Oryginalnym pomysłem jest asymetryczny układ elementów dla niektórych modeli. Wymagane do takich mebli półki są wygodne do przechowywania niezbędnych szczegółów. Obecnie sprzedawane szafki RTV w nowoczesnym stylu skandynawskim to wybawienie dla miłośników ekologicznych mebli. Takie obiekty wewnętrzne wykonane są głównie z drewna i MDF.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie oryginalne komody RTV na wysoki połysk, biały połysk i czarny połysk. Stylowa komoda rtv to nowoczesna szafka RTV, także lakierowana. Znajdzie swoje zastosowanie w salonie ale także w takich miejscach jak jadalnia, sypialnia, przedpokój. Zapewniamy najniższe ceny, profesjonalne doradztwo w zakupie i krótkie terminy realizacji. Kupisz u nas według dogodnej formy płatności. Sprawdź aktualną ofertę naszego sklepu z meblami.

Więcej
Pokaż 1 - 17 z17 prezentów