Szafki nocne 

Szafki nocne

Szafka nocna

Nie można wykonać w pełni komfortowej sypialni, jeżeli nie będzie w niej szafki nocnej. Ten niewielki mebel spełnia wiele funkcji. Warto więc go mieć pod ręką, gdy leżymy na łóżku. Ogólnie mówiąc, meble jakimi są szafki nocne składają się z blatu oraz półek, a także z szuflad oraz drzwiczek. Jest to rozwiązanie bardzo funkcjonalne, ...

Szafka nocna

Nie można wykonać w pełni komfortowej sypialni, jeżeli nie będzie w niej szafki nocnej. Ten niewielki mebel spełnia wiele funkcji. Warto więc go mieć pod ręką, gdy leżymy na łóżku. Ogólnie mówiąc, meble jakimi są szafki nocne składają się z blatu oraz półek, a także z szuflad oraz drzwiczek. Jest to rozwiązanie bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwala na przechowywanie wielu przedmiotów, które chce się mieć pod ręką, gdy już leżymy w łóżku. W szafce nocnej można przechowywać leki, ulubione książki, gazety, krzyżówki.

Stoliki nocne

Szafka nocna jest niewielka, ale bardzo pojemna. Można z powodzeniem postawić na niej lampkę nocną lub świecę, aby zbudować przyjemną atmosferę w sypialni. W żaden sypialni nie powinno zabraknąć szafki nocnej. Jest to także bardzo dobre miejsce do odkładania szklanki z wodą, telefonu czy tabletu. Szafka nocna sprawdzi się również, jeżeli przed snem zapomnieliśmy zdjąć biżuterię. Można położyć na niej łańcuszek, kolczyki czy pierścionki, bez ryzyka, że gdzieś zginą. Do wyboru jest szeroki wybór szafek nocnych, a sklep z meblami glamour ma ich naprawdę bardzo dużo.

Szafki nocne do sypialni

Dostępne są w różnych stylach, fasonach i kolorach. Bez trudu uda się je dopasować do łóżka, jakie znalazło stałe miejsce w sypialni. Szafki nocne glamour to modele bardzo oryginalne i dopracowane pod względem kształtu. Możemy wybrać modele na giętych nóżkach, lakierowane na wysoki połysk, a także bardzo popularne obecnie szafki lustrzane. Prezentują się one w bardzo efektowny sposób i zwracają uwagę. Nie można obok nich przejść obojętnie. Można także wybrać nowoczesne szafki nocne, które są nietypowe i oryginalne.

Nowoczesne szafki nocne

Podobnie, jak szafki glamour zwracają uwagę i spełniają dekoracyjną funkcję. Można tutaj wybrać zarówno prostą szafkę utrzymaną w białym kolorze, o kształcie kwadratu lub prostokąta. Można także zdecydować się na modele wiszące, które obecnie cieszą się bardzo dużą popularnością. Przy wyborze szafki nocnej do sypialni warto zwrócić uwagę na:

  • kolor – kolorystyka szafki nocnej powinna być taka sama jak łóżka, albo chociaż zbliżona. Powinna również pasować do ogólnej aranżacji wnętrza. Jeżeli urządzasz sypialnię w stylu glamour, z powodzeniem można nabyć lustrzane szafki nocne,
  • wysokość blatu – szafka nocna powinna mieć wysokość dostosowaną do komfortu użytkownika. Jeżeli łóżko jest niskie, zbyt wysoka szafka nocna będzie ciężka w użytkowaniu. Trudno również wyobrazić sobie wygodę korzystania z niskiej szafki nocnej, jeżeli łóżko jest wyjątkowo wysokie,
  • konstrukcja – można wybrać szafki otwarte lub posiadające zamykaną część. Wybór powinien być uzależniony od tego, co chcemy w niej przechowywać.

Stoliki, szafki nocne - białe, czarne

Szafki nocneW naszym sklepie znajdziecie także krzesła biurowe, lampy podłogowe, nocne szafy w kolorze dąb sonoma. Oprócz tego szafki na buty, lampy stołowe i szafka biała. U nas znajdziesz inspiracje jak wyposażyć miejsca w domu jak sypialnia, biuro, salon, przedpokój, jadalnia, ogród. Akcesoria ogrodowe, ławy, świeczniki, kosze i inne dodatki. Oprócz tego otrzymacie stoliki nocne szybko i bezproblemowo.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 24 z47 prezentów