Stoły Rozkładane 

Stoły Rozkładane

Stół rozkładany

Jeżeli w Twoim domu odbywają się często przyjęcia lub masz liczną rodzinę, stoły rozkładane będą najlepszym wyborem do jadalni. Pasują one praktycznie do każdego pomieszczenia, ze względu na opcję skracania i rozszerzania ich długości. Na co dzień, stół rozkładany może pełnić funkcję niewielkiego blatu, przy którym zasiądzie 3-4 ...

Stół rozkładany

Jeżeli w Twoim domu odbywają się często przyjęcia lub masz liczną rodzinę, stoły rozkładane będą najlepszym wyborem do jadalni. Pasują one praktycznie do każdego pomieszczenia, ze względu na opcję skracania i rozszerzania ich długości. Na co dzień, stół rozkładany może pełnić funkcję niewielkiego blatu, przy którym zasiądzie 3-4 osoby. Natomiast, jeżeli do Twojego domu przybędzie więcej osób, można będzie zwiększyć jego powierzchnię tak, aby swobodnie mogło przy nim zasiąść nawet 8 osób.

Stół okrągły rozkładany

Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne i dostosowane do potrzeb. Dlatego sklepy meblarskie mają takie rozwiązania w swoich ofertach. Rozkładane stoły bardzo dobrze sprawdzają się w niewielkich pomieszczeniach, w których duży stół rozdkładany na co dzień byłby mało praktyczny. Dzięki lekkiej konstrukcji, nie będą stanowiły problemu podczas rozkładania czy przestawiania. Można będzie taki stół ustawić w dowolnym miejscu, bez żadnych problemów. Warto podkreślić, że rozkładane stoły mogą mieć różne mechanizmy.

Ławy rozkładane

Można zdecydować się na stół rozkładany, jak książka. Dostępna jest także wersja związana z rozsuwaniem blatu lub dostawieniem do blatu dodatkowego elementu. Jeżeli zdecydujesz się na opcję ostatnią, pozwala ona na największe rozszerzenie stołu. Można w takiej sytuacji zdecydować się nawet na dwie lub trzy dostawki. Dzięki temu powierzchnia użytkowa zostanie znacznie powiększona, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć. Trzeba pamiętać, że sklepy meblowe oferują różnej jakości stoły rozkładane.

Stół drewniany rozkładany

Zawsze należy decydować się na te najlepsze (stoły rozkładane). Szczególnie, jeżeli mowa o stołach rozkładanych. Znajdujący się w nich mechanizm musi być wysokiej jakości. Jeżeli zdecydujesz się na stół z mało wytrzymałym, złym jakościowo mechanizmem, po pewnym czasie rozkładanie stołu nie będzie możliwe. Zawiasy nie będą w stanie utrzymać blatu. W takiej sytuacji stół będzie niebezpieczny w użytkowaniu. Dlatego polscy producenci mebli dokładają starań, aby stoły rozkładane były wzbogacane o wysokiej jakości mechanizmy.

Stoły rozkładane do salonu

Dzięki temu nie będzie żadnych problemów z ich rozkładaniem, nawet jeżeli będzie się to odbywało bardzo często. Stoły rozkładane mogą mieć różne blaty. Najbardziej popularne są kwadratowe oraz prostokątne, ponieważ pasują do większości wnętrz. Zajmują mniej miejsca i pozwalają na lepsze ustawienie w jadalni lub kuchni. Z powodzeniem można takie stoły rozkładane ustawić zarówno w centralnej części pomieszczenia, jak i przy ścianie.

Stół rozkładany z krzesłami

Rozglądając się za stołem rozkładanym, warto przede wszystkim obliczyć, ile osób będzie przy nim zasiadało na co dzień, a ile z okazji imienin, urodzin czy świąt. Dzięki temu wielkość oraz kształt stołu zostaną we właściwy sposób dobrane, a korzystanie z niego będzie wiązało się z bardzo dużym komfortem. Nasze stoły rozkładane wykonane są z wysokiej klasy materiałów. Jadalnia, sypialnia czy salon - u nas znajdziesz do każdego typu wnętrza idealne meble w postaci stołów rozkładanych. Nasze stoły rozkładane są solidne wykonane.

Więcej
Pokaż 1 - 23 z23 prezentów