Stoły Nierozkładane 

Stoły Nierozkładane

Stół nierozkładany

Jednolity blat to największa zaleta, jaką posiadają stoły nierozkładane. Na ich powierzchni nie ma żadnych łączeń ani przerw. Drewniana tafla jest dzięki temu pod każdym względem nienaganna, co podoba się wielu osobom, które przeglądają sklepy meblarskie w poszukiwaniu idealnego stołu. Z powodzeniem można taki stół ustawić w k...

Stół nierozkładany

Jednolity blat to największa zaleta, jaką posiadają stoły nierozkładane. Na ich powierzchni nie ma żadnych łączeń ani przerw. Drewniana tafla jest dzięki temu pod każdym względem nienaganna, co podoba się wielu osobom, które przeglądają sklepy meblarskie w poszukiwaniu idealnego stołu. Z powodzeniem można taki stół ustawić w kuchni lub jadalni. Może mieć blat kwadratowy, prostokątny lub okrągły. To, jaki kształt zostanie wybrany w dużej mierze zależy od powierzchni, jaką dysponujesz we wnętrzu. 

Stoły nierozkładane do salonu

Dlaczego blaty nierozkładane mają większą przewagę nad rozkładanymi? Przede wszystkim ze względu na to, że okruchy z jedzenia oraz wszelkie zabrudzenia nie będą gromadziły się w szczelinach stołu. Nie będzie konieczne aż tak duże dbanie o czystość tego stołu. W szczelinach nie będzie gromadził się kurz. Dzięki temu stoły tego typu będą łatwiejsze w utrzymaniu czystości na co dzień. Stół nierozkładany na pewno spodoba się osobom, które szukają praktycznych rozwiązań do swoich wnętrz. Warto także podkreślić walory estetyczne stołów nierozkładanych.

Stoły nierozkładane glamour

Prezentują się one bardzo dobrze w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Z powodzeniem można je zastosować w większości aranżacji pomieszczeń. Mogą pełnić funkcje dekoracyjną we wnętrzu, jeżeli znajdą się w jego centralnym punkcie. Wystarczy, że meble tego typu będą miały ozdobne nogi, a od razu będą zwracały uwagę. Najbardziej popularne są stoły drewniane, które odznaczają się wysoką wytrzymałością, odpornością na uszkodzenia i nienagannym designem. Wyglądają po prostu świetnie.

Stół do jadalni

Można zdecydować się na modele wykonane m.in. z drewna bukowego. Wybierając taką opcję możesz mieć pewność, że stół nierozkładany świetnie wkomponuje się w aranżację każdego wnętrza. I to bez większych problemów. To, co wyróżnia stoły nierozkładane jest ich stabilność. W związku z tym, że polscy projektanci mebli zaprojektowali je jako całość, są wzmacniane w wielu miejscach. Na pewno nie będą się one bujały na boki. Bez ryzyka można będzie się opierać o ich blat, a także stawiać na nim dużą ilość jedzenia i napojów. Na pewno nie zważą się.

Eleganckie stoły

Pewnym trudnieniem, jeżeli chcesz nabyć stoły nierozkładane jest to, że bardzo trudno jest znaleźć model optymalny, czyli taki, który sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas większych imprez. Jeżeli kupisz stół zbyt mały, trzeba będzie dostawiać dodatkowe blaty podczas imprezy. Nie każdy może sobie pozwolić na zakup dużego, przestronnego stołu, ponieważ ma za małą powierzchnię użytkową lub korzystanie z niego byłoby po prostu mało praktyczne. Dlatego na pewno trzeba będzie się nieco natrudzić, zanim znajdziesz idealny stół rozkładany. Jednak, sklepy meblarskie proponują szeroki wybór modeli więc uda się znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 24 z50 prezentów