Stoliki kawowe 

Stoliki kawowe

Stolik kawowy biały

Jaki mebel oprócz sofy powinien znaleźć się obowiązkowo w każdym salonie? Oczywiście stolik kawowy. Należy dobrać go odpowiednio do zakupionych mebli. Siedząc na wygodnej sofie, warto mieć przed sobą stoliki kawowe, na których można będzie postawić filiżankę z kawą, kieliszek z winem czy przekąski. Trzeba pamiętać, że kawowy ...

Stolik kawowy biały

Jaki mebel oprócz sofy powinien znaleźć się obowiązkowo w każdym salonie? Oczywiście stolik kawowy. Należy dobrać go odpowiednio do zakupionych mebli. Siedząc na wygodnej sofie, warto mieć przed sobą stoliki kawowe, na których można będzie postawić filiżankę z kawą, kieliszek z winem czy przekąski. Trzeba pamiętać, że kawowy stolik nie jest jedynie uzupełnieniem wystroju salonu, ale praktycznym meblem, o którym nie należy zapominać. Dlatego sklep meblowy oferuje ten mebel w wielu, zróżnicowanych wersjach. 

Stoliki kawowe nowoczesne

Przy wyborze stolika kawowego, należy zwrócić uwagę zarówno na kwestie praktyczne, jak i estetyczne. Jeżeli chodzi o wygląd stolika to powinniśmy kierować się przede wszystkim indywidualnymi upodobaniami. Należy zwrócić uwagę na styl, w jakim stolik został wykonany, jego kształt, kolor. Nie należy również zapominać o tym, że stolik musi być dopasowany do pozostałych mebli znajdujących się w salonie. Powinien pasować do stylu i charakteru wnętrza. Najlepiej, gdyby zawierał podobne elementy co obicia sofy.

Stoliki szklane

Powinien także pasować do koloru podłogi. W ostatnich latach największą popularnością cieszą się szklane stoliki kawowe. Pasują one do nowoczesnych wnętrz. Z powodzeniem można je dopasować praktycznie do każdej aranżacji. Popularne są także drewniane stoliki kawowe, które pasują do salonów, w których znajdują się drewniane stylowe meble. Praktycznie wszystkie sklepy meblarskie mają takie stoliki w swojej ofercie. Każdy mebel, także stolik kawowy, należy dopasować do wnętrza pod względem rozmiaru. Nie może okazać się, że stolik jest zbyt niski lub zbyt wysoki w stosunku do sofy lub narożnika, jaki ma się w salonie.

Okrągły stolik kawowy

Znaczenie ma także długość i szerokość blatu. Zwykle polscy klienci decydują się na zakup małych stolików kawowych mających długość około 110 cm i szerokość 60 cm. Jego wysokość zwykle nie jest większa niż 55 cm. Nie jest on także niższy niż 40 cm. Właśnie takie stoliki produkują polscy producenci mebli. Dostarczają modele idealnie dostosowane do potrzeb klientów. Przy wyborze konkretnego modelu, zwróć uwagę także na jego wagę.

Stolik kawowy rozkładany

W związku z tym, że stolik jest ustawiany przed sofą lub narożnikiem, może wymagać przesuwania, gdy będziesz chciał rozłożyć sofę dla gości do spania. Jeżeli stolik będzie zbyt ciężki, może się to okazać kłopotliwe. Wybierając modele lekkie i poręczne, nie będzie się miało żadnych problemów z ich przesuwaniem i przestawianiem w razie potrzeby. Stolik będzie wtedy dostosowany do potrzeb użytkownika pod każdym względem. Warto na takie modele stawiać.

Poznaj naszą bogatą kolekcję stolików do kawy. Znajdziesz u nas stół kwadratowy, który uświetni Twój przedpokój, biuro, salon czy ogród. Zobacz nasz stół prostokątny do którego pasują świeczniki, witryny, ławy, tekstylia czy wazony. Oferujemy krótkie terminy realizacji zamówień, profesjonalne doradztwo w zakupie i najniższe ceny na rynku. Zdecydowanie będziecie zadowoleni z naszych mebli glamour, takich jak stoliki kawowe.

Więcej
Pokaż 1 - 8 z8 prezentów
zostaw swój numer