Stelaże do łóżek 

Stelaże do łóżek

Stelaż do łóżka

Jednym z najważniejszym elementów w każdym łóżku jest stelaż. To on odpowiada za to, czy cała konstrukcja będzie stabilna oraz wygodna dla użytkownika, a także czy materac będzie miał odpowiednie podparcie. Stelaż można kupić zarówno wraz z łóżkiem, jak i dokupić go osobno. Nie będzie żadnych problemów z dopasowaniem go do właści...

Stelaż do łóżka

Jednym z najważniejszym elementów w każdym łóżku jest stelaż. To on odpowiada za to, czy cała konstrukcja będzie stabilna oraz wygodna dla użytkownika, a także czy materac będzie miał odpowiednie podparcie. Stelaż można kupić zarówno wraz z łóżkiem, jak i dokupić go osobno. Nie będzie żadnych problemów z dopasowaniem go do właściwej ramy łóżka, ponieważ stelaże są dostępne w zróżnicowanych rozmiarach.

Stelaż pod materac

Każdy sklep meblarski proponuje swoim klientom szeroki wybór stelaży. Trzeba pamiętać, że to od stelaża będzie zależał komfort naszego snu. Dlatego nie oszczędzaj na jego zakupie. Wybierz najlepszy stelaż, jaki tylko oferuje sklep meblowy. Zagwarantujesz sobie dzięki temu wysoką jakość snu oraz niewątpliwy komfort podczas odpoczynku. Najczęściej stelaże są wykonywane z:

  • drewna bukowego – są one wybierane przez osoby oczekujące najwyższego komfortu i najlepszej jakości. Doceniane są za sprężystość. Świetnie współpracują z materacem.
  • drewna brzozowego – listwy odznaczają się wysoką sprężystością. Stelaż nie przesuwa się,
  • drewna sosnowego – są to najtańsze stelaże, jakie obecnie proponuje sklep z meblami glamour. Są to najczęściej modele rozwijane, niesprężyste i takie, które montuje się w najprostszy sposób. Są one po prostu kładzione na ramie łóżka. Niestety, ale powoduje to, że stelaż może się przemieszczać, co zmniejszy komfort snu. Bardzo często użytkownicy mają również problemy z tym, że stelaże z drewna sosnowego ulegają odkształceniom. Najczęściej wykorzystuje się je na łóżkach pojedynczych, gdy występują małe obciążenia.

Jaki stelaż do łóżka?

Stelaże są wykonywane ze specjalnych, drewnianych lekko wypukłych listewek. Są one łączone przy użyciu specjalnych taśm. Należy pamiętać, że dopiero dobrze dobrany stelaż pozwoli na pełne korzystanie z walorów, jakie posiada materac. Dlatego w pierwszej kolejności powinno się zwracać uwagę na jakość stelaża, a dopiero później na jakość materaca. Ogólnie zasada jest taka. Jeżeli decydujesz się na zakup materaca dopasowującego się do kształtu ciała, czyli kieszonkowego, lateksowego, powinieneś wybrać stelaże sprężynujące. W końcu nacisk na materac, przechodzi także na stelaż.

Stelaż drewniany do łóżka

Jeżeli nie będzie on w stanie absorbować nacisku, nawet najlepszy materac nie będzie komfortowy dla użytkownika. Jeżeli natomiast stelaż będzie odpowiednio reagował na ciężar, materac będzie w dużo lepszy sposób dopasowywał się do kształtu ciała. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać tylko stelaże wykonane z twardego oraz giętkiego drewna. Pozwoli to cieszyć się z pełnej wygody podczas odpoczynku na takim łóżku. Im lepszy stelaż wybierzesz, tym więcej na tym zyskasz.

Nasz sklep internetowy oferuje dobry stelaż łóżka. Oferujemy różne rozmiary stelaży takie jak: 160x200 stelaż, 90x200 stelaż - wszystkie wysokiej jakości. Znajdziesz także dobre stelaże do regulacji. Każdy producent jest sprawdzony i oferuje produkt najwyższej klasy. Nasza oferta stelaży dostępna jest od ręki. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakupie, niskie ceny i krótkie terminy realizacji zamówień. Zajrzyj i wybierz łóżko z materacem i stelażem do sypialni.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 24 z26 prezentów