Ramki na zdjęcia 

Ramki na zdjęcia

Ramki do zdjęć

Ludzie od dawna doceniają naturalne piękno starych ram lub tych, które zawierają elementy skomplikowanych szczegółów. Nie jest to jednak takie ważne, stare czy nowe, ramki na zdjęcia o dowolnych kształtach i rozmiarach mogą stanowić wizualny akcent w pomieszczeniu, podkreślać osobowość właściciela, a nawet stać się częścią sztuki ...

Ramki do zdjęć

Ludzie od dawna doceniają naturalne piękno starych ram lub tych, które zawierają elementy skomplikowanych szczegółów. Nie jest to jednak takie ważne, stare czy nowe, ramki na zdjęcia o dowolnych kształtach i rozmiarach mogą stanowić wizualny akcent w pomieszczeniu, podkreślać osobowość właściciela, a nawet stać się częścią sztuki współczesnej.

Ramki na zdjęcia na ścianę

Zastosowanie ramek na zdjęcia w wystroju wnętrza. Ramki na nasze zdjęcia to wiszące ogrody, które mogą ozdobić nie tylko mieszkanie, ale także biuro. Fotografie przywołują wspomnienia ze wspólnie spędzonych chwil z najważniejszymi w życiu ludźmi. Dobre fotografie mogą być efektowną dekoracją pokoju i zasadniczo zmienić styl wnętrza. Dostępne są ramki - zdjęcia wykonane w różnych stylach. Fotografie spełniają doskonałą rolę przy dekoracji wnętrza, konstruowania nowatorskich kompozycji dekoracyjnych.

Ramki drewniane na zdjęcia

Oczywiście wiele ludzi umieszcza zdjęcia w rodzinnym albumie lub na dysku, a faktycznie można wybrać najlepsze ujęcia, wybrać dla nich odpowiednią ramkę i umieścić je w widocznym miejscu. To ozdobi pokój, podkreśli indywidualność i opowie więcej o właścicielach mieszkania. We współczesnej aranżacji wnętrz często wykorzystywane są ramki w wielu dostępnych rozmiarach i wzorach.

Tanie ramki na zdjęcia

Sposoby wykorzystania ramek na zdjęcia we wnętrzu. Oczywiście w każdym domu jest wiele rodzinnych zdjęć. Ale pomysł na udekorowanie pokoju za pomocą ramek na zdjęcia od dobrych projektantów to dobre posuniecie aranżacyjne. Częściej zdjęcia umieszczane są na ścianach, półkach, stojakach, stołach, kominkach i innych powierzchniach poziomych. Do dekoracji używa się jednego dużego zdjęcia lub tworzy kompozycję, kolaż kilku zdjęć. W przypadku połączenia wielu fotografii, bardzo istotne jest, aby nawiązywały do tego samego motywu lub posiadały zbliżoną bazę kolorów.

Oprócz własnych zdjęć wykorzystywane są także kolekcjonerskie ujęcia profesjonalnych fotografów. Nie zawsze do ramek wykorzystywane są fotografie z rodzinnego albumu, czasami ludzie wstawiają w nie zdjęcia z różnych oryginalnych galerii. Nasze Ramki pełnią rolę funkcjonalną, ponieważ zabezpieczają fotografie przez uszkodzeniem i wyblaknięciem.

Plastikowe ramki na zdjęcia

Plastikowe ramki na zdjęcia są powszechną i ekonomiczną opcją. Natomiast produkty z drewna są przyjazne dla środowiska, wprowadzając do wnętrza świeżość i wyjątkowy komfort. Czasami spotykane są szklane ramki do zdjęć, które nadają pomieszczeniu cień wykwintności a zarazem powagi. W przypadku metalowych produktów można osiągnąć harmonię ze współczesnymi wnętrzami. Fotografie w odpowiedniej ramce sprawiają, że pomieszczenie zostanie wizualnie powiększone, ponadto można zakryć usterki, stworzyć wyjątkowy akcent, wyeksponować styl. Takie ramki w mieszkaniu mogą zawierać nie tylko fotografie, ale również inne ciekawe i niespodziewane przedmioty.

Ramki na zdjęcia białe

Inne sposoby wykorzystania ramek na zdjęcia. Co jeszcze pasuje do ramek na zdjęcia oprócz zdjęć fotograficznych? Ramka jest początkowo samowystarczalnym elementem wystroju. Piękny efekt uzyskuje się w kolażach zebranych z pustych ramek. A jeśli połączy się kreatywne myślenie i umieści się w nich różne przedmioty, można stworzyć prawdziwie arcydzieło dekoracji. Melomani, jako opcję wykorzystania ramek na zdjęcia umieszczają w nich płyty winylowe lub płyty CD.

Kobiety są miłośniczkami klejnotów, koronek i wyszywanek, które chętnie umieszczają właśnie w ramkach na zdjęcia. Również niecodziennie i wytwornie w ramkach prezentują się historyczne mapy, starodawne przepisy oraz inne okazałe elementy. Wiele osób umieszcza w ramkach wybitne cytaty, utwory poetyckie, przemówienia, okładki pism kolorowych. Nawet skrawki starych tapet wyglądają bardzo stylowo w ramkach fotograficznych.

Ramki na zdjęcia Umbra

Ramki od kanadyjskich projektantów niosą ze sobą wyjątkową kombinację zdolności produkcyjnych, i bezbłędnego wykonania. Każda ramka na zdjęcia Umbra stanie się prawdziwą ozdobą wnętrza, pomoże pięknie ozdobić jasne momenty życia. Ekskluzywne rozwiązania projektowe to naprawdę oryginalne elementy wystroju, harmonijne połączenie, jakości i stylu, taka ramka na zdjęcia idealnie pasuje do każdego wnętrza nowoczesnego domu lub biura.

Umbra ramka na zdjęcia Hangit

Jest to rozwiązanie do tworzenia kompozycji z dużej liczby zdjęć. Fotografie, pocztówki, rysunki dzieci, litery itp. Do ramki dołączone jest do 5 nici imitujących sznurki. W zestawie jest 40 drewnianych klamer do bielizny. Kompozycja jest łatwa do zmiany położenia, może być montowana zarówno pionowo jak i poziomo. Ramki do zdjęć nie tylko upiększą miejsce pracy, ale także będą doskonałym pomocnikiem. Deska do notatek, za pomocą specjalnych kołków, pozwoli przechowywać wszystkie niezbędne szczegóły na oczach.

UMBRA ramka na zdjęcia Clipline

Dla natury kreatywna para ramek na zdjęcia nie wystarczy. Zdjęcia z podróży, z rodzinnych spotkań, to wszystko pięknie ozdobi ścianę domu i da radość i inspirację. W ramce na zdjęcia znajdują się 2 nici (każda z 4 klipsami), na których można zamontować zdjęcia w pionie lub poziomie. Idealny na prezent dla rodziny i przyjaciół.

UMBRA ramka na zdjęcia Prisma

Prawdziwy diament w każdym pokoju. Kształt tej ramki do zdjęć przyciąga uwagę i wywołuje podziw, ponieważ jest to rzecz bardzo niezwykła. Ale jej zaletą jest to, że nie rozprasza uwagi od głównej rzeczy tzn. od zdjęcia w środku. Zdjęcie wkłada się między dwie szklane powierzchnie, które można łatwo usunąć po zdjęciu wewnętrznego mocowania silikonowego. Ramka na zdjęcia Prisma jest wykonana w formie pryzmatu, co niewątpliwie czyni ją bardzo nietypową. Ze względu na cechy konstrukcyjne może zawiesić ją na ścianie lub postawić na stole. Oglądane z przodu, tyły ramy tworzą ciekawy efekt, który fani oryginalności na pewno polubią.

Więcej
Pokaż 1 - 9 z9 prezentów