Lampy Podłogowe retro 

Lampy Podłogowe retro

Oświetlenie stojące retro

Bardzo częstym oświetleniem wybieramy do salonu i sypialni są lampy podłogowe. Dodają one uroku wnętrzu i wprowadzają do niego nastrojowy klimat. Dostępne podłogowe lampy retro na pewno sprawią, że pomieszczenie stanie się przytulne, domowe i nawiązujące do dawnej epoki. Zazwyczaj lampy tego typu utrzymane są w kolorach...

Oświetlenie stojące retro

Bardzo częstym oświetleniem wybieramy do salonu i sypialni są lampy podłogowe. Dodają one uroku wnętrzu i wprowadzają do niego nastrojowy klimat. Dostępne podłogowe lampy retro na pewno sprawią, że pomieszczenie stanie się przytulne, domowe i nawiązujące do dawnej epoki. Zazwyczaj lampy tego typu utrzymane są w kolorach złota oraz miedzi. Mają proste abażury, bez żadnych dodatkowych ozdób oraz udziwnień. Cechą charakterystyczną lamp podłogowych jest ich prostota, a także praktyczne zastosowanie.

Lampy stojące w stylu retro

Jest to oświetlenie wygodne w użyciu, ponieważ z powodzeniem można je ustawić w dowolnym miejscu w pomieszczeniu. Jest także możliwe przeniesienie takiego oświetlenia, jeżeli pierwotne miejsce nam się znudzi lub nie spełni naszych oczekiwań. W związku z tym, podłogowe lampy dają bardzo dużą swobodę, jeżeli chodzi o aranżację wnętrz pod względem oświetlenia. Dostępne w modnych wzorach nawiązujących do danych czasów abażury sprawią, że bez problemu uda się lampy retro wpasować do każdego wnętrza. Pomimo tego, że retro lampy nawiązują do klasycznego klimatu, zastosowane w nich nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że lampy te są w pełni dostosowane do potrzeb użytkownika.

Oświetlenie stojące w stylu retro

Spełniają wszystkie oczekiwania i wymagania. Dzięki temu, że tak jest, będą one świetnym dodatkiem do sypialni, salonu, gabinetu, a także każdego innego pomieszczenia w domu, w którym chce się umieścić oświetlenie dodatkowe. Takim właśnie są lampy podłogowe. Dzięki temu, że z lamp podłogowych wydobywa się przyjemne, subtelne światło, budują one we wnętrzu bardzo przytulny i uroczy klimat. Jest on charakterystyczny dla stylu retro. W związku z tym, tego typu lampy na pewno znajdą w tej przestrzeni swoje stałe miejsce, bez większych problemów.

Lampy podłogowe w stylu retro

Na jakie propozycje wśród lamp podłogowych można się zdecydować? Przede wszystkim na lampy z abażurem. Dzięki temu, że wśród lamp retro jest naprawdę bardzo duży wybór, można będzie znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie. Dostępne są abażury bardzo klasyczne bez żadnych zdobień, jak i takie, które zawierają dekoracje wykonane z frędzli czy kryształków.

Propozycje są więc zróżnicowane i na tyle ciekawe, z powodzeniem takie lampy można będzie wkomponować w aranżację każdej przestrzeni. Podłogowe lampy retro można wprowadzić bez większego problemu także do wnętrz nowoczesnych i industrialnych. Dzięki swoim klasycznym wykończeniom, ocieplą surową przestrzeń i dodadzą jej odpowiedniej przytulności. Najlepiej sprawdzą się tu modele stylizowane na stare lampy.

Więcej