Obrazy Drukowane 

Obrazy Drukowane

Obrazy drukowane na metalu sprawiają, że przestrzeń wokół jest ciepła i żywa, wyjątkowa i kompletna, ponieważ metal jest idealnym materiałem do realizacji wszelkich pomysłów pod względem objętości i koloru. Każdy umiejętnie wykonany obraz z blachy i pomalowany jest ostatecznym akcentem w stworzonym wnętrzu. Ponadto obraz jest postarzany i posiad...

Obrazy drukowane na metalu sprawiają, że przestrzeń wokół jest ciepła i żywa, wyjątkowa i kompletna, ponieważ metal jest idealnym materiałem do realizacji wszelkich pomysłów pod względem objętości i koloru. Każdy umiejętnie wykonany obraz z blachy i pomalowany jest ostatecznym akcentem w stworzonym wnętrzu. Ponadto obraz jest postarzany i posiada naturalną rdzę, dzięki czemu doskonale odnajdzie się zarówno we wnętrzu klasycznym, industrialnym i retro. Będzie wspaniałą ozdobą mieszkania, biura, warsztatu oraz sklepów. Duża dostępność rozmiarów stwarza możliwość zawieszenia takie obrazu we wnętrzach o różnej powierzchni.


Obrazy drukowane z blachy


Obrazy drukowane z blachy mogą być także oryginalnym prezentem, który jest odpowiedni do wręczenia na każdą okazję, zwłaszcza, jeśli obraz jest związany z jakimś pamiętnym wydarzeniem w życiu. Obrazy drukowane metalowe nie są nowością, ale jego wyjątkowość polega na specyfice wzoru i metod wytwarzania produktu, co ostatecznie daje niepowtarzalny wygląd i niezrównany wdzięk w przeciwieństwie do innych technologii przesyłania obrazów do materiału.

Obraz 3D Chevrolet stanie się piękną ozdobą ściany z drewnianym lub betonowych wykończeniem, podkreśli zamysł stylistyczny właścicieli mieszkania. Obrazy z wizerunkiem samochodów efektownie wyglądają w auto salonach, specjalistycznych warsztatach samochodowych i w pokojach miłośników motoryzacji. Dzięki zastosowanej technice 3D osiągnięto bardzo rzeczywisty efekt wizualny. Można odnieść wrażenie wydobywania się samochodu z wnętrza ściany. Jeśli rodzice pragną urządzić pokój nastolatka według jego upodobań, mogą podsunąć mu pomysł wybrania obrazu 3D z jego ulubionym motywem.

Obrazy drukowane 3D – efekt


Oryginalny obraz drukowany ukazujący instrumenty muzyczne wpasuje się w każde wnętrze i ozdobi studio nagrań, restaurację, pub a także salę konferencyjną, i dom na wsi. Kupując zdjęcie z metalu, można stać się właścicielem naprawdę pięknego produktu. Obrazy z blachy poddane malowaniu, postarzaniu z naturalną rdzą wykazują wyjątkową wyrazistość, podkreślają wspaniałość projektu i bogactwo materiału. Obrazy drukowane 3D powodują optyczne powiększenie pomieszczenia. Ta technika stwarza złudzenie wchodzenia do wnętrza obrazu, jakby można było dotknąć jego elementów.

Obrazy na płótnie ze zdjęcia


Obrazy z blachy są pewnego rodzaju metalowym plakatem, który udekoruje ściany w wyjątkowy sposób. Wbrew pozorom wystrój ścian nie jest łatwym zajęciem, uzyskanie właściwej koncepcji wymaga kreatywności i zmysłu aranżacyjnego. Projektanci obiektów komercyjnych docenili już obrazy drukowane ze względu na ich unikalne możliwości i podniesienie renomy danej firmy. Obrazy stanowią bardzo jasny akcent w pomieszczeniu, dzięki czemu nie trzeba używać zbyt wielu atrybutów designerskich. Wnętrza ozdobione obrazami z blachy ożywiają ściany i nigdy nie wywołują nudy.

Obrazy drukowane z blachy - zalety


Obrazy drukowane 3D mogą posłużyć do wystroju wnętrza w nowo zakupionym mieszkaniu oraz w starej modernizowanej kamienicy. Jeśli brakuje koncepcji do wyjątkowej aranżacji pokoju młodzieżowego, można pomyśleć o zainstalowaniu na ścianie jednego lub dwóch obrazów z blachy. Te produkty dostępne są w wielu rozmiarach, formach, kolorystyce i motywach. Zastosowane farby pozwalają osiągnąć dużą wyrazistość malowanych przedmiotów czyniąc obraz niezwykle efektownym i estetycznym.

Obrazy 3D do salonu


Obrazy drukowane wyróżniają się takimi zaletami jak:

  • Ciekawe hasła, symboliczna grafika oddająca więcej niż słowa;
  • Wyrażenie siebie lub przekazanie przesłania osobie, której zostanie wręczony;
  • Jedyna w swoim rodzaju dekoracja ścienna podkreślająca posiadaną już aranżację wnętrza;
  • Doskonała harmonia we wszystkich pomieszczeniach bez względu na przeznaczenie: salon, sypialnia, jadalnia, pokój młodzieżowy, korytarz, kuchnia.
  • Łatwy montaż;
  • Łatwe w utrzymaniu czystości;


Obrazy drukowane z blachy nigdy nie wyjdą z mody, nieustannie cieszą się zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku. Doskonała, jakość wykonania spełnia wymogi estetyczne i gwarantuje długie użytkowanie. Obrazy utrzymują kolory na stałym poziomie, ich, jakość nie ulega pogorszeniu, dzięki czemu stanowią praktyczny zakup.

Stylowe obrazy drukowane


Obrazy 3D malowane na blasze są nowoczesnych trendem w aranżacji wnętrz nawiązującym do dawnych czasów. Wprowadzenie do pomieszczenia obrazu drukowanego można ograniczyć do jednego produktu lub skomponować kolekcję ciekawych elementów, które będą ze sobą harmonizować lub kontrastować. Dostępne są również obrazy składające się z kilku części dając niecodzienny efekt wizualny.

Więcej
zostaw swój numer