Narzuty na łóżko 

Narzuty na łóżko

Narzuty na łóżko do sypialni nowoczesne

Niesamowita i prawdziwie luksusowa narzuta na łóżko może być nazwana dekoracją tekstylną sypialni. Eleganckie zestawy pościeli prezentują dziś szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i stylistycznych, tworząc wyjątkową atmosferę i nastrój we wnętrzu. Jednak w ciągu dnia warto przykrywać łóżko pięknym produk...

Narzuty na łóżko do sypialni nowoczesne

Niesamowita i prawdziwie luksusowa narzuta na łóżko może być nazwana dekoracją tekstylną sypialni. Eleganckie zestawy pościeli prezentują dziś szeroką gamę rozwiązań kolorystycznych i stylistycznych, tworząc wyjątkową atmosferę i nastrój we wnętrzu. Jednak w ciągu dnia warto przykrywać łóżko pięknym produktem, który również zabezpieczy pościel przed kurzem. Niesamowita dwustronna narzuta nie tylko ochroni łóżko, ale także podkreśli najbardziej wyrafinowane i przemyślane wnętrze.


Jakie powinny być narzuty na łóżko?


Naturalne tkaniny lub najdelikatniejszy syntetyk, umiejętnie wykonany ścieg lub odważna zmiana koloru to tylko niewielka część tego, co można dostać na rynku. A jeśli nie można zdecydować się na jedną konkretną rzecz, warto zwrócić uwagę na praktyczne i oryginalne dwustronne narzuty na łóżko. Są najlepszym rozwiązaniem dla tych, którzy słyną ze zmiennego nastroju i zmieniających się preferencji. Dzięki nim miejsce do spania zostanie przekształcone w kilka chwil.

Zalety dwustronnych narzut na łóżko

Aby wybrać odpowiednie akcesoria do odpoczynku i snu, konieczne jest wyczucie komfortu i przytulności. Estetyczna przyjemność z podziwiania harmonijnego obrazu przestrzeni życiowej to klucz do dobrego nastroju. W rzeczywistości niezwykle przyjemnie jest dotykać pościeli z mikrofibry, ponieważ jest ona niezwykle przyjemna dla ciała.

Ale również tymi walorami charakteryzuje się praktyczna i za każdym razem nowa dwustronna narzuta na łóżko, która nie tylko uratuje całe to piękno, ale także stanie się naprawdę stylowym dopełnieniem składu tekstylnego sypialni. Warto wybrać takie rozwiązanie, dlatego, że produkt ma wiele zalet. Dwustronne narzuty na łóżko wyprodukowane z miękkiej i trwałej mikrofibry mają następujące walory:

  • Są praktyczne i mogą wyglądać dokładnie tak, jak tego chce użytkownik. Połączenie różnorodnych tkanin i tekstur pozwala na wykonanie kompletnie innej narzuty po obu stronach, co pozwoli na użycie jej o każdej porze roku.
  • Dwustronna narzuta to świetny sposób na ochronę pościeli przed kurzem, wilgocią i światłem słonecznym. Ale poza tym może odgrywać rolę głównego  akcentu w projektowaniu przestrzeni.
  • Produkt może być używany, jako pled, jeśli postawi się na wybór modelu z pikowanym wzorem. Takie osłony mogą stanowić godną konkurencję dla tradycyjnego koca. Nie są gorsze od modeli z wełny lub bawełny, jeśli chodzi o ciepło i wygodę, poza tym wyglądają atrakcyjnie i oryginalnie.
  • Dwustronne narzuty na łóżko to nie tylko stylowy element wnętrza, ale także świetny prezent, zwłaszcza, jeśli ktoś jest dobrze zorientowany w gustach znajomych lub członków rodziny.


Narzuty na łóżko z mikrofibry

Ekskluzywne narzuty na łóżko oddają elementy charakterystyczne dla stylu glamur. Takie produkty tekstylne sprzedawane są w zestawach z poszewkami na poduszki, dzięki czemu razem stanowią praktyczny komplet. Niektóre modele posiadają wzór wytłoczony laserem nadając narzucie nutę innowacyjności i technologicznych nowinek.


Cena dwustronnej narzuty na łóżko jest nieco wyższa niż w standardowych modelach. Wyjaśnia to fakt, że do ich produkcji będą potrzebne dwa zestawy tkanin, które następnie uzyskają niepowtarzalny wygląd. Wybierając ten element projektu tekstylnego swojej sypialni, trzeba zwróć uwagę na bogactwo i różnorodność materiałów. Najbardziej istotnym i poszukiwanym wskaźnikiem jest wciąż rozsądne i wyważone podejście, do jakości i wartości produktu. Oczywiście materiały syntetyczne przyciągają uwagę przystępną ceną, ale również ich, jakość jest wysoka.

Narzuta na łóżko 220x240


Często używanym materiałem do produkcji dwustronnych narzut na łóżko jest mikrofibra. Ze względu na obecność włókien syntetycznych, tkanina charakteryzuje się wysoką odpornością na zużycie. Ponadto nie ulega marszczeniu, posiada dobrą oddychalność, zapewnia naturalną cyrkulację powietrza i jest higroskopijna. Ta opcja jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ włókna syntetyczne są odporne na gromadzenie się roztoczy, bakterii i pleśni. Jest to tkanina bezpieczna dla skóry wrażliwej. Praktyczny materiał o różnych kolorach z pewnością udekoruje wnętrze w nowoczesnym stylu.


Projekt i schemat kolorów narzut na łóżko


Mieszanie kolorów, nietradycyjne kombinacje tekstur wyglądają nowocześnie i stylowo, pozwalają wizualnie zmienić geometrię przestrzeni, ukrywając jej wady. Jednak o wiele bardziej praktycznym rozwiązaniem byłaby dwustronna pikowana narzuta na łóżko, która doskonale poradzi sobie z innym zadaniem. Obecność warstwy pośredniej sprawia, że narzuta jest bardziej obszerna, miękka i wygodna, co z pewnością stanie się jej główną zaletą w sezonie jesienno-zimowym. Najczęściej kupowane rozmiary narzut na łóżko to: 170/210 i 220/240 cm.

Narzuta na łóżko 200x220


Dwustronne narzuty na łóżko z mikrofibry są zazwyczaj dostępne w różnych kolorach i wzorach, łatwo jest wybrać opcję według swojego smaku. Włókno dobrze trzyma barwnik, kolor jest przesyłany dość dokładnie, więc istnieje wiele opcji kolorystycznych: od naturalnego brązu i beżu do bardziej niekonwencjonalnych kolorów, takich jak mandarynka, szkarłat, różne odcienie zieleni, śliwki. Wiele modeli posiada ciekawe wzory imitujące zieloną roślinność, kolorowe kwiaty, wizerunki zwierząt oraz elementy abstrakcyjne i geometryczne.

Jeśli nadal pojawiają się wątpliwości, czy kupić dwustronną narzutę, warto ocenić jej praktyczność. Za pomocą kilku prostych ruchów można odwrócić produkt i zmienić wygląd łóżka, przekształcić przestrzeń życiową i poprawić nastrój. Czasami warto zmienić wygląd sypialni zgodnie ze swoją wizją i wrażeniami.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 24 z39 prezentów
zostaw swój numer