Lampy Podłogowe Loft 

Lampy Podłogowe Loft

Lampa podłogowa loft

Najczęściej loftowe oświetlenie podłogowe jest wykorzystywane jako dodatkowe. Zwykle nie pełni roli głównego oświetlenia, ponieważ nie jest w stanie oświetlić zbyt dużej powierzchni. Jako oświetlenie punktowe sprawdza się jednak znakomicie. Jeżeli chcesz, aby lampa stojąca podłogowa pełniła funkcję dekoracji, zwróć uwagę prz...

Lampa podłogowa loft

Najczęściej loftowe oświetlenie podłogowe jest wykorzystywane jako dodatkowe. Zwykle nie pełni roli głównego oświetlenia, ponieważ nie jest w stanie oświetlić zbyt dużej powierzchni. Jako oświetlenie punktowe sprawdza się jednak znakomicie. Jeżeli chcesz, aby lampa stojąca podłogowa pełniła funkcję dekoracji, zwróć uwagę przede wszystkim na jej wygląd. Względy techniczne powinny mieć drugorzędne znaczenie. Liczy się tu przede wszystkim oryginalna forma, a także zastosowanie ciekawego materiału. Bardzo częstym błędem jest ustawianie lamp w ciasnych przestrzeniach, zupełnie niewidocznych na pierwszy rzut oka.

Lampa podłogowa czarna loft

Wtedy nie jest możliwe zaprezentowanie ich piękna. Jeżeli chcesz, aby lampa stojąca faktycznie ozdobiła wnętrza, musisz mieć odpowiednią przestrzeń do jej wyeksponowania i odpowiedniego zaprezentowania. Możesz pozwolić sobie wtedy przy wyborze lampy na odrobinę szaleństwa. Jeżeli masz jak ją wyeksponować dobrze, aby była oryginalna i efektowna. Jej klosz wykonany z metalu może przybrać różne formy geometryczne. Może zostać zbudowany z drutów tworzących klatkę lub kulę. Można postawić także na proste metalowe klosze, które od spodu będą zawierały kontrastowy kolor. Po zaświeceniu takiej lampy, światło będzie na przykład miedziane.

Lampa loft podłogowa

Lampa podłogowa może spełniać rolę eleganckiego dodatku, który świetnie wkomponuje się w przestrzeń urządzanego wnętrza. Lampy podłogowe można umieścić zarówno w salonie, jak i w sypialni. W obydwu tych wnętrzach odpowiednio spełnią swoje zadanie. Mogą dekorować i oświetlać część pomieszczenia, a także dzielić je na strefy. Można na przykład z ich pomocą podkreślić kącik do czytania gazet i książek, a także przestrzeń w której odpoczywamy i relaksujemy się. Lampy, jakie umieścisz w lofcie mogą być wykonane z metalu lub stali nierdzewnej.

Lampa podłogowa w stylu loft

Nadadzą one wnętrzu odpowiedniego charakteru. Oczywiście powinny być stylizowane na lampy przemysłowe. Dzięki temu idealnie będą pasowały do loftowego wnętrza. Co to oznacza? Powinny wyglądać na stare. Na przykład klosz lampy może mieć nieco zdartą powierzchnię. Dzięki temu, lampa będzie wyglądała tak, jakby była już wysłużona, choć w rzeczywistości taka nie będzie. 

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, jakie loftowe lampy podłogowe powinieneś wprowadzić do wnętrza, zapoznaj się z ofertą sklepów meblowych. Dostępne tam propozycje zainspirują Cię. Wybór będzie dzięki temu dużo prostszy, ponieważ zobaczysz rozwiązania, które być może staną się podstawą aranżacji Twojego loftowego wnętrza.

Więcej
Pokaż 1 - 13 z13 prezentów