Lampy loftowe wiszące 

Lampy loftowe wiszące

Lampa loftowa wisząca

Minimalistyczne, geometryczne i metalowe. To główne cechy, jakie powinny posiadać loftowe lampy wiszące. Powinny nawiązywać do lamp przemysłowych znajdujących się w magazynach, garażach oraz fabrykach. Ich cechą charakterystyczną jest oczywiście metalowy klosz, na którym widoczne są ślady użytkowania. Może być in wykonany z...

Lampa loftowa wisząca

Minimalistyczne, geometryczne i metalowe. To główne cechy, jakie powinny posiadać loftowe lampy wiszące. Powinny nawiązywać do lamp przemysłowych znajdujących się w magazynach, garażach oraz fabrykach. Ich cechą charakterystyczną jest oczywiście metalowy klosz, na którym widoczne są ślady użytkowania. Może być in wykonany z materiału imitującego metal lub z metalu. Jeżeli lampy loftowe zostaną właściwie dobrane, wnętrze zyska charakter. Najczęściej w loftach umieszczane są lampy wiszące.

Lampy wiszące loftowe

Posiadają one szerokie klosze, płaskie lub zaokrąglone. Bardzo często, od wewnątrz klosz jest wykończony kontrastowym kolorem, który sprawia, że światło może palić się na różne barwy. Bardzo modne jest umieszczanie od wewnętrznej strony klosza koloru miedzianego. Da to świetny efekt wizualny po zapaleniu lampy. Ciekawym rozwiązaniem wykorzystywanym w wielu loftowych wnętrzach są lampy budowane z metalowych drutów, które łączone są w geometryczne kształty.

Oświetlenie loftowe w sklepie meblowym

Lampy mogą przybierać kształt kuli lub innej figury geometrycznej. Istotne jest, aby w takiej lampie została umieszczona dekoracyjna, zwracająca uwagę żarówka. Jeżeli chcesz zachować minimalistyczny styl w loftowym wnętrzu, postaw na oprawki na żarówki wykończone gumowym przewodem znajdującym się na przykład w żelazku. Wśród propozycji lamp wiszących, można znaleźć również takie, które przypominają odwróconą do góry dnem misę.

Lampy loftowe sufitowe

W kloszu umieszczana jest duża, dekoracyjna żarówka, która daje bardzo dużo światła. Taka lampa jest najlepszym przedstawicielem stylu industrialnego. Widoczna jest od razu po wejściu do wnętrza. Zwraca uwagę swoją oryginalnością i charakterystycznym designem. Co ciekawe, niektóre propozycje mają specjalnie pomarszczoną powierzchnię, co pozwala na pokazanie, że lampa jest stara, choć w rzeczywistości taka nie jest. W końcu dodatki w stylu industrialnym mają przypominać o tym, że jesteśmy w przestrzeni przemysłowej, w której nie da się o piękno, a jedynie o funkcjonalność.

Loftowe lampy wiszące

Widoczne znaki upływu czasu są więc tego podkreśleniem. Dobrym pomysłem na wprowadzenie dużej ilości światła do loftu jest wprowadzenie kilku lamp sufitowych umieszczonych obok siebie. Można także wybrać lampy składające się z kilku kloszy. Idealnie będą one pasowały do jadalni lub salonu. Lampy nie muszą być jednak jednakowe. Można zdecydować się na kilka różnych kloszy, które będą bardzo ciekawie wyglądały. W końcu w fabryce liczyło się to, aby był dostęp do światła, a nie to, czy zastosowane oświetlenie jest jednakowe. Ten aspekt schodził na drugi plan, dlatego można to wykorzystać w loftowym wnętrzu.

Profesjonalne lampy industrialne, lampy podłogowe, czy inne podłogowe lampy w dobrych cenach. Lampa sufitowa jaką u nas znajdziesz z pewnością przypadnie Wam do gustu. Zobacz na naszej stronie lampy w stylu loft, industrialne i dostępne w kolor: czarny, biały, vintage, mosiądz czy beton, chrom do salonu.

Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 24 z126 prezentów