Dywany 

Dywany

Dywany łatwoczyszczące

Dywany łatwoczyszczące są rozwiązaniem praktycznym, ale nie kosztem estetyki. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. W urządzaniu wnętrza kluczową rolę pełnią dodatki. To one ostatecznie podkreślą jego charakter oraz dodadzą wyrazu i oryginalności. Nawet jeśli zainwestujesz w podłogę z ekskluzywnego, egzotycznego drewna, lub ...

Dywany łatwoczyszczące

Dywany łatwoczyszczące są rozwiązaniem praktycznym, ale nie kosztem estetyki. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy. W urządzaniu wnętrza kluczową rolę pełnią dodatki. To one ostatecznie podkreślą jego charakter oraz dodadzą wyrazu i oryginalności. Nawet jeśli zainwestujesz w podłogę z ekskluzywnego, egzotycznego drewna, lub modnego ostatnio betonu architektonicznego, warto sięgnąć po dywan, który znacznie ociepli wnętrze- nikt przecież nie chce mieszkać w muzeum. Bez względu na to czy potrzebujesz dywanu do salonu, sypialni czy jadani, nie mogłeś trafić lepiej.

Jaki byłby dywan idealny? Produkty ekskluzywne wyprodukowane są zwykle z naturalnych włókien. Mimo to powinien być wyprodukowany bez szkody dla zwierząt i przyjazny środowisku. Wysoka świadomość konsumencka to dzisiaj must. Oczywiście koniecznie musi mieć piękny wzór. Może zaprojektowany przez znanego projektanta?

Dywany do salonu

Póki co poszło łatwo, ale co z praktycznością? Praktyczny dywan będzie odporny na zabawy- zaciągnięcia, zadrapania i poszarpanie przez nasze domowe zwierzaki, nie będzie się zaciągał i będzie miał ciasny splot. No i będzie odporny na zabrudzenia, bo dywan w salonie to ulubione miejsce każdego szkraba tworzącego arcydzieła farbkami. Łatwe czyszczenie nie wymagające korzystania z usług pralni byłoby najlepsze. Może przy użyciu kilku kropel wody?

Dywan musi gwarantować bezpieczeństwo. Nie może być wyprodukowany z materiałów łatwopalnych i ułatwiających rozprzestrzenianie się pożaru. Alergie? Kolejny bardzo ważny punkt. Musi być wykonany z hipoalergicznych włókien, najlepiej o ciasnym splocie, żeby nie generował kurzu przy każdym stąpnięciu.Oprócz tego musi stanowić środowisko nieprzyjazne dla rozwoju roztoczy. Zebrawszy wszystkie te cechy otrzymujemy nasze dywany do łatwego czyszczenia, wyprodukowane w innowacyjnej technologii Magic Home.

Eleganckie dywany łatwoczyszczące

Dostępne w wielu modnych i przemyślanych kolorach i wzorach, dywany nie stanowią najmniejszego problemu w użytkowaniu. Są praktyczne. Piękno w domu musi być praktyczne. Dlaczego nazywamy nasz dywan łatwoczyszczącym? To bardzo proste. Wszelkie dotychczas uważane za kłopotliwe, świeże plamy, usuniesz w mgnieniu oka przy użyciu kilku kropel wody i czystej  ściereczki.

Co jednak z plamami zaschniętymi, kiedy woda nie pomaga? Wystarczy zastosować odrobinę najzwyklejszego szarego mydła lub alkoholu etylowego. Może być spirytus spożywczy, rozpylony. W procesie produkcji, pokryto włókna naszych dywanów, specjalną hydrofobową (odpychającą wodę) powłoką, która nie dopuszcza do wchłaniania płynów w głąb tkaniny. Oprócz tego powłoka ta, gwarantuje odporność na światło a co za tym idzie stopniową utratę intensywności koloru.

Luksusowe dywany do salonu

Mimo tego, dywan jest bardzo przyjemny w dotyku. Każdy dywan w tej kategorii posiada od spodu specjalnie opracowaną, niekruszącą się warstwę antypoślizgową. Sprytne, prawda? Nad naszymi tkaninami pracuje zespół specjalistów, którzy wprowadzają najnowsze technologie do Twojego domu, żebyś mógł się cieszyć tym co najlepsze. W naszej szerokiej ofercie wzorów i rozmiarów znajdziesz na pewno coś dla siebie. Od postarzanych, eleganckich klasycznych tureckich, po nowoczesne geometryczne oraz zupełnie gładkie dywany. Poznaj całą kolekcję, i przekonaj się, że ideały istnieją.

Inwestycja w jakość to najlepsza możliwa inwestycja.

Krótka instrukcja czyszczenie plam płynnych z wina, kawy, herbaty, ketchupy, soków owocowych etc:

  • zbierz ściereczką lub ręcznikiem papierowym nadmiar płynu
  • rozpyl na plamę kilka kropel wody
  • zetrzyj czystą ściereczką

Dywany do łatwego czyszczenia

W przypadku plam uporczywych czynność należy powtórzyć, w przypadku zaś plam suchych, czyszczenie rozpocząć należy od polania plamy wodą. voila! To zajmuje dosłownie minutę. Zaskakująco proste w porównaniu z czyszczeniem tradycyjnych dywanów, nie wspominając o znikomych kosztach.

Dywany do łatwego czyszczenia łatwo odkurzysz odkurzaczem, dzięki elastyczności włókien z jakich zostały wykonane, nie zaginają się i nie odkształcają. Zachowują na lata swój kształt, kolor, oraz wszystkie cechy produktu. Powłoka hydrofobowa nie ściera się wraz z użytkowaniem. Dzięki ciasnemu splotowi włókien w dywanie, sierść zwierząt domowych nie wbija sie w strukturę materiału i jest bardzo łatwa do usunięcia.

Dywany które łatwo utrzymasz w czystości

Na koniec kilka rad które pomogą ci w wyborze dywanu idealnego dla ciebie:

  • Chcąc powiększyć optycznie wnętrze, zdecyduj się na dywan w jasnych kolorach.
  • Kolorowe dywany nadają monochromatycznych, nowoczesnym wnętrzom charakteru i wyrazistości.
  • Zastosuj dywan, najlepiej łatwoczyszczący w pomieszczeniach w których bawią się dzieci. Zamortyzuje on ewentualne upadki, zapewni ciepło i wytłumi hałasy.
  • W mieszkaniach i domach gdzie salon połączony jest z jadalnią warto zastosować dwa różne dywany. Pozwoli to na wydzielenie osobnych stref w pomieszczeniu.
  • Dywan w jadalni powinien być o ok. 70-80 cm szerszy od stołu. Dzięki temu nie będzie zawijał się pod krzesłami i ochroni podłogę w czasie ich wysuwania.
  • Dywan w sypialni powinien być ustawiony tak, żeby był na podłodze tam gdzie schodzimy z łóżka. To ważne zwłaszcza w zimie kiedy niechętnie stajemy na zimnej podłodze.
Więcej
na stronę
Pokaż 1 - 24 z60 prezentów

Dywany

zostaw swój numer